CMMB solo

Koncert v délce 60 minut (bez přestávky) nebo 90 minut (2 x 45 minut + přestávka) je zaměřen na to nejlepší z našeho repertoáru. Široké pojetí skladeb (klasika, lidové písně, filmové a moderní hity) osloví každého posluchače, který rozhodně nebude litovat času stráveného s námi.

Výběr z playlistu:

Cirkus Humberto, Židovské melodie, Montiho čardáš, Tenkrát na Západě, Nothing Else Matters, Skyfall, Piráti z Karibiku, Výlet pana Broučka do světa operety, …

 

 


CMMB & Václav NOID Bárta

Exkluzivní spojení rockového a muzikálového zpěváka Václava NOIDA Bárty s cimbálem, smyčci a akordeonem. Nabitý program slibuje jedinečný zážitek: autorské písně V. Noida Bárty, největší pecky CMMB a také oblíbené popové, rockové a muzikálové hity od nás i ze zahraničí.

Výběr z playlistu:

Moře kupodivů, Trezor, Nothing Else Matters (Metallica), Skyfall, Piráti z Karibiku, Chci zas v Tobě spát (Lucie), Poslední akční hrdina, Soldier of Fortune, My Way (F. Sinatra), …

 
 


CMMB & Vlaďka Bauerová

Hlas jazzové, bluesové a chansonové zpěvačky Vlaďky Bauerové vás bez nadsázky pohladí po duši. Doprovod cimbálu, akordeonu a smyčců mu přidává další rozměr. Těšte se na koncert plný emocí a prožitků.

Výběr z playlistu:

Co mi dáš, Čerešně (H. Hegerová), Lásko máš modrý stín (L. Bílá), Besame Mucho, You Raise Me Up, Leaving on a Jet Plane, …

 
 
 
 


CMMB & Edita Adlerová

Znělý mezzosoprán české operní pěvkyně Edity Adlerové je ozdobou CMMB. V tomto propojení si můžete vychutnat skladby klasičtějšího rázu, například oblíbenou energickou árii Habanera z opery Carmen. Chybět nebudou také největší pecky z repertoáru CMMB.

Výběr z playlistu:

Habanera (Carmen), Masarykovy písně, Somewhere over the Rainbow, melodie z filmu Tenkrát na Západě, Montiho čardáš, Židovské melodie, písničky z pohádek a filmů…

 


Životaběh

Crossover mezi world music a jazzem – tak by se dal nazvat jedinečný projekt Životaběh. Autorem hudby a aranží je skladatel Dalibor Bárta, hudební pedagog, dirigent, klarinetista a saxofonista muzikálového orchestru Divadla J. K. Tyla v Plzni. Autorem textů je Václav Bárta, příběhem provází hlas herce a dabéra Martina Stránského. Tento projekt volně navazuje na předešlé Paměti vrby.

Nástrojové obsazení: CMMB (2x housle, viola, kontrabas, akordeon, cimbál), kytara, baskytara, bicí, příčná flétna, klarinet, saxofon, 2x zpěv)

Top