Tereza Pisani

Tereza Pisani

nevěsta, Palác Žofín

Někdy je to tak, že čekáte věci dobré a ony dobré nejsou. Občas čekáte věci špatné a ony jsou nakonec dobré. Také se stává, že věci dobré se ukážou ještě lepší. A pak jsou vzácné případy, kdy čekáte věci úžasné a ony jsou nakonec úžasné tak, že už se popsat ani nedají. Ty se musí prostě prožít. A já jsem ráda, že přesně takový prožitek mám díky Vám i já. Kloubouk dolu před Vaší kapelou. Byli jste skvělí, nezapomenutelní a velké díky za to, že jste byli v náš svatební den dokonalou hudební ozdobou.
Edita Králová

Edita Králová

Zručský Staročeský ples

Staročeský ples ve Zruči byl zase "nářez". Během večera se střídalo několik hudebních těles, ať již to byl folklorní soubor Skanzen, který ho tradičně pořádá, Duo MiJa Milana Broučka nebo Cimbálová muzika Milana Broučka, tedy ne toho samého, ale toho mladšího. A jako vždy to byl večer naprosto úžasný a na své si přišli všichni milovníci zábavy a plesání zvlášť. Muzika naprosto úžasná, zábava skvělá a atmosféra prostě famózní. Tak jen houšť a víc takových akcí. CM MB je vždy zárukou dobré zábavy a kvality. Díky.
Martin Frýdl

Martin Frýdl

Executive Partner, ACCPR.cz

Naprostá spokojenost! Cimbálová muzika Milana Broučka jde za hranice běžného očekávání a kromě klasiky dokáže pobavit i neobvyklým repertoárem zabíhajícím do jazzu nebo rockové klasiky. (Vánoční večírek společnosti T-Mobile)
Aleš Demel

Aleš Demel

Möbelix

Tímto chci velice poděkovat celé Vaší cimbálové muzice za nevšední zážitek, který nádherně obohatil náš večírek zaměstnanců společnosti Möbelix. Byla to pro nás čest, že jste nám mohli zahrát celý Váš pestrý repertoár s takovými profesionály jako jste. Budeme Vás rádi všude doporučovat a příští rok se budeme opět těšit, že nám zpříjemníte závěr roku.
Stáňa Machálková

Stáňa Machálková

Kavárna Kovárna

Vážená CMMB, v naší nově otevřené kavárně "Kovárna" jsme se na Vaše vystoupení těšili. Představit jsme si to neuměli ani přibližně, ale těšení bylo velké. To co jste ale předvedli dalece předčilo naši fantazii. Vaše famózní vystoupení nám doslova vzalo dech. Od melodií ženoucích do očí slzy až po písničky, které s Vámi zpívali úplně všichni. Z Vašeho hraní čiší nakažlivá radost a už jen pohled na něj je díky Vašemu nasazení strhující. Moc děkujeme za nádherný večer, který ve mně osobně dozníval ještě několik dní, a věříme, že se k nám opět vrátíte.
Petra Horáčková

Petra Horáčková

Pořadatel, SLPT Javorník

Pozvat si na Moravu na tradiční Valašský bál cimbálovou muziku z Čech může připomínat pověstné nošení dříví do lesa. Mohu však za celý náš soubor prohlásit, že CM Milana Broučka byla trefa do černého a to nejen proto, že její cimbalistka vzešla z našich řad, ale oslava 60. výročí založení souboru si zkrátka zasloužila něco speciálního. Vzhledem k vašemu širokému repertoáru si každý host našeho bálu přišel na své a zpívalo se a tancovalo až do rána. Děkujeme z celého srdce za krásný zážitek a budeme doufat, že se nejednalo o poslední spolupráci, a že budeme mít možnost při jiných příležitostech využít vaší profesionality, mistrovství a hlavně radosti, kterou svojí hudbou přinášíte. Jen tak dál.
Hana Morová

Hana Morová

Odbor školství, kultury a sportu, Město Kolín

Nejlepší nápad jak hudebně zakončit léto? Pozvat si Cimbálovou muziku Milana Broučka. Z krásného letního večera s Vaší nádhernou hudbou se nikomu nechtělo domů. Děkujeme. Město Kolín
Kateřina Tupá

Kateřina Tupá

Já ani nemám slov 🙂 Viděla jsem jednu "zkoušku" v Čerčanech a mám z toho neskutečný zážitek! Husí kůže je už naštěstí pryč, muzikanti jsou všichni precizní 🙂
Vladimír Křenek

Vladimír Křenek

Do Plzně jsme jeli s manželkou pro kulturní zážitek,ale Vaše vystoupení nám doslova vyrazilo dech. Tolik emocí jsme dlouho nezažili.Slzičky, stažené hrdlo, husí kůže.No prostě extáze. Mimochodem manželka zaslechla vyjádření jedné starší dámy." Doposud jsem cimbálovku nemusela, ale na tuto půjdu zase". To mluví samo za sebe. Takže kluci a mladá dámo dáváme pět hvězdiček a oba palce nahoru. Budeme se těšit na další produkci. Křenkovi N.Jičín ⭐⭐⭐⭐⭐ 👍👍
Ivan Zloch

Ivan Zloch

Nikdy jsem nevěřil na spojení cimbálové muziky s rockovou muzikou.Po včerejším vystoupení už věřím.Bylo to nádherné a těším se na další a další fúze.Děkuji za nezapomenutelný zážitek který zůstane v mém srdci !!!
Jaromíra Regentová

Jaromíra Regentová

Spálené Poříčí

Sobota 10. 9. zahájila tradiční TOP týden v našem městečku hned třemi akcemi. Na své si přišly děti při Loučení s létem, běžci při prvním ročníku Běhu na Kokšín a milovníci hudby. Pro ně připravila TJ Sokol večer prožitý s Cimbálovou muzikou Milana Broučka. Hned po zaznění prvních písní z bloku věnovaného českému, slovenskému a moravskému folklóru bylo jasné, že se bude jednat o nevšední zážitek. Koncertní síní se rozhostila pohoda a nakažlivá radost. Nebylo diváka, který by si spolu s muzikanty nezazpíval, nebo jen „nebroukl“ některou ze známých lidovek. Došlo i na energií nabité melodie maďarského folklóru doplněné cikánskými rytmy. Členové Cimbálové muziky (všichni profesionální hudebníci s praxí v předních českých orchestrech a folklórních souborech) nám svým vřelým a bezprostředním projevem doslova rozproudili krev. Velký obdiv sklidilo spontánní a radostné umění Vlaďky Křenkové ve hře na cimbál. Krásný večer, ve kterém se prostřídaly dojímavé táhlé písně s valčíkovými, polkovými a točivými i čardáši, byl zakončen několika přídavky. Ten poslední byl překvapením večera – společná píseň Aleluja spálenopoříčského sboru a cimbálovky. Koncert Cimbálové muziky neměl chybu, a tak není divu, že po vystoupení diváci vstoje odměnili muzikanty dlouhotrvajícím potleskem. Hudba, která vás obejme, pohladí, vnese vám do duše pohodu, to je Cimbálová muzika Milana Broučka. Děkujeme za nádherný večer, který ve mně osobně dozníval ještě několik dní.
Mgr. Jakub Šmíd

Mgr. Jakub Šmíd

Západočeské muzeum v Plzni

Proč si pozvat CM Milana Broučka? Kapela má celou řadu superlativů: hraje 100% live, všichni hráči jsou profesionálové, nechybí jim odvaha zkoušet nové věci, zahrají vám kdekoliv, protože kapela není závislá na elektřině, nepotřebuje žádné efekty, aby vás zaujala. Hraje zkrátka tak, že vám v jednu chvíli běhá mráz po zádech, vzápětí máte chuť křepčit v rytmu čardáše nebo hlasitě tleskat z nadšení, které přichází po každé odehrané skladbě. Taková je Cimbálová muzika Milana Broučka.
Petr Jančařík

Petr Jančařík

Český rozhlas Plzeň

Milan Brouček a jeho cimbálovka jsou sázkou na parádní muziku a výbornou zábavu. Měl jsem možnost natočit s nimi jeden náš rozhlasový "Neočekávaný dýchánek", A byli skvělí! Ostatně nic jiného jsem neočekával.
Top