Toni Babický
 Muzika se nám i lidem velice líbila. Akce byla moc pěkná a má v restauraci samé kladné ohlasy. Budeme se těšit na nějakou další akci. 

Edita Králová
 Staročeský ples ve Zruči byl zase "nářez". Během večera se střídalo několik hudebních těles, ať již to byl folklorní soubor Skanzen, který ho tradičně pořádá, Duo MiJa Milana Broučka nebo Cimbálová muzika Milana Broučka, tedy ne toho samého, ale toho mladšího. A jako vždy to byl večer naprosto úžasný a na své si přišli všichni milovníci zábavy a plesání zvlášť. Muzika naprosto úžasná, zábava skvělá a atmosféra prostě famózní. Tak jen houšť a víc takových akcí. CM MB je vždy zárukou dobré zábavy a kvality. Díky.
 

Stáňa Machálková
 Vážená CMMB,
v naší nově otevřené kavárně "Kovárna" jsme se na Vaše vystoupení těšili. Představit jsme si to neuměli ani přibližně, ale těšení bylo velké. To co jste ale předvedli dalece předčilo naši fantazii. Vaše famózní vystoupení nám doslova vzalo dech. Od melodií ženoucích do očí slzy až po písničky, které s Vámi zpívali úplně všichni. Z Vašeho hraní čiší nakažlivá radost a už jen pohled na něj je díky Vašemu nasazení strhující.
Moc děkujeme za nádherný večer, který ve mně osobně dozníval ještě několik dní, a věříme, že se k nám opět vrátíte. 

Petra Horáčková
 Pozvat si na Moravu na tradiční Valašský bál cimbálovou muziku z Čech může připomínat pověstné nošení dříví do lesa. Mohu však za celý náš soubor prohlásit, že CM Milana Broučka byla trefa do černého a to nejen proto, že její cimbalistka vzešla z našich řad, ale oslava 60. výročí založení souboru si zkrátka zasloužila něco speciálního. Vzhledem k vašemu širokému repertoáru si každý host našeho bálu přišel na své a zpívalo se a tancovalo až do rána. Děkujeme z celého srdce za krásný zážitek a budeme doufat, že se nejednalo o poslední spolupráci, a že budeme mít možnost při jiných příležitostech využít vaší profesionality, mistrovství a hlavně radosti, kterou svojí hudbou přinášíte. Jen tak dál.
 

Top